Napoje

Aktywne filtry

Napoje (mleka) roślinne, napoje owocowe

Napoje roślinne jako roślinna alternatywa dla mleka bez dodatku cukru, bez glutenu i bez laktozy. Dostępne są napoje ryżowe, owsiane, sojowe, migdałowe, jaglane, gryczane, orkiszowe. Idealne do owsianki lub musli, do wypieków, do kawy. W ofercie również napoje owocowe dla dzieci w kartoniku z rurką, szampan dla dzieci z soku, kombucha i wody kokosowe.

Zdrowe napoje

Napoje to często nieodłączny element diety zarówno dzieci, jak i dorosłych. Jednak nie każdy produkt tego typu może być określony jako zdrowy napój ze względu na swój skład, właściwości czy proces produkcyjny. Wybierając napoje dla dzieci, najlepiej wybierać wodę niegazowaną. Jeśli jednak chcemy urozmaicić napoje dziecka, warto postawić na sok 100% lub sok do wody bez cukru i propozycje bez sztucznych konserwantów oraz barwników. Takie artykuły dostępne są w sklepie internetowym Zdroweslodycze.pl.

Czym wyróżniają się zdrowe napoje dla dzieci i dorosłych?

Zdrowy napój powstaje zawsze z produktów najwyższej jakości. Taki wyrób wyróżnia się też prostym składem. Im krótsza jest lista składników, tym lepiej. Ponadto bardzo ważne jest, aby był to sok do wody bez cukru. Dodatek tej substancji stanowi niepotrzebne źródło zbędnych kalorii i ma niekorzystny wpływ na zdrowie.

Zdrowe napoje dla dzieci powstają najczęściej na bazie owoców, które same w sobie zawierają dużo naturalnych substancji słodkich – w zupełności wystarczają, aby produkt był smaczny i dostatecznie słodki. Warto też zdecydować się na napoje zdrowe, które nie powstają na bazie koncentratów i zostały oznaczone symbolem NFC (skrót od not from concentrate). To gwarancja podania dzieciom produktów najwyższej jakości, które czerpią z natury to, co najlepsze.

Jakie napoje dla dzieci dostępne są w naszej ofercie?

W sklepie internetowym Zdroweslodycze.pl dostępne są zarówno zdrowe napoje dla dzieci, jak i dorosłych. To naturalne, owocowe soki tłoczone w wygodnych kubkach czy tubkach, które świetnie sprawdzą się na piknik, do pracy, do szkoły czy w podróż, ale też wieloowocowe napoje w kartonikach. Do wyboru są różne warianty wody kokosowej, napoju ryżowego i sojowego, a także napoje zdrowe w puszkach.

Wśród dostępnych napojów można znaleźć też propozycje w kolorowych opakowaniach z postaciami animowanymi, co z pewnością zachęci najmłodszych do wypicia soku i tym samym dostarczenia organizmowi cennej porcji witamin.

Zdrowe napoje do zadań specjalnych od Zdroweslodycze.pl

Wśród oferowanych napojów bez dodatku cukru, barwników czy szkodliwych konserwantów znajdują się również produkty energetyczne dla osób dorosłych w wersji naturalnej stworzone na bazie soków owocowych, kofeiny i guarany. To dobry sposób na dodatkową porcję energii w pracy czy w zamian za popołudniową kawę.

W naszej ofercie dostępne są również zdrowe napoje dla dzieci w postaci musujących szampanów BIO, które świetnie sprawdzą się podczas różnego rodzaju imprez okolicznościowych z udziałem dzieci. Produkty te dodatkowo doskonale prezentować się będą na uroczyście udekorowanym stole, w towarzystwie tortu i innych dekoracji.

Zapraszamy do szczegółowego zapoznania się z naszą ofertą napojów bez dodatku cukru i innych szkodliwych składników. Z przyjemnością odpowiemy na wszystkie zadane pytania i dokładnie opowiemy o interesujących Państwa produktach. Zaproponujemy też inne zdrowe propozycje artykułów spożywczych, które świetnie sprawdzą się jako przekąski i pasować będą do zdrowych napojów dla dzieci i dorosłych dostępnych w naszym sklepie internetowym.