Przekąski dla firm

Aktywne filtry

Zdrowe przekąski dla firm, do biura, dla pracowników

Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą na przekąski dla pracowników, do biura. Bez względu na to czy interesują Was:

- przekąski na wspólne spotkania
- przekąski do poczęstowania klientów, pacjentów, kontrahentów
- produkty, którymi pracownicy się częstują według potrzeb,
- boxy żywieniowe
- paczki dla pracowników

warto zadbać aby takie produkty miały tzw. dobry skład = były pozbawione szkodliwych składników. W czasach, gdy najbardziej rozpowszechnione produkty mają często fatalny skład, polecamy znalezienie zdrowszej alternatywy.

Taka zdrowsza opcja to właśnie przekąski i słodkości z naszej oferty: owocowo - orzechowe batoniki, pełnowartościowe ciastka bez dodanego cukru, bakalie bez konserwantów czy chipsy warzywne i owocowe. Takie smakołyki nie tylko dobrze smakują, ale i dostarczą dobrej energii.

Jeśli pracownicy Waszej firmy są na diecie bezglutenowej, wegańskiej, wegetariańskiej lub bezcukrowej możemy im także zapewnić przekąski dopasowane do takiej diety.

Dlaczego warto zamówić u nas zdrowe przekąski dla pracowników? 


Produkty z naszej oferty mają czystą etykietę i są pozbawione najbardziej kontrowersyjnych składników. Nie mają w składzie np. syropu glukozowo - fruktozowego, sztucznych słodzików, sztucznych barwników, są bez oleju palmowego.

✔ Mamy w ofercie przekąski indywidualnie / pojedynczo opakowane, żeby zachować higienę i zadbać o bezpieczeństwo.

✔ Znajdziecie u nas smaczne przekąski do biura, które zapakowane są w mniejszych porcjach i można je zjeść na raz, na drugie śniadanie, do kawy.

✔ Mamy dział "W zestawie taniej", gdzie można wybrać przekąski w różnych smakach lub całe opakowania zbiorcze w atrakcyjniejszej cenie.

✔ Można zamówić online - szybko i wygodnie a my doręczymy zamówienie pod wskazany adres

✔ W ofercie mamy duży wybór przekąsek, które sprawdzą się dla firmy - m.in. naturalnych batonów i mini batoników, pojedynczo pakowanych ciastek, bakalii, chrupiących przekąsek w mniejszych opakowaniach, chipsów owocowych i warzywnych, lizaków i cukierków bez cukru.

✔ Możemy przygotować również boxy dla pracowników, w których produkty są wartościowe, możliwie naturalne i smaczne. Taki box możemy przesłać do każdego pracownika indywidualnie jeśli pracujecie zdalnie albo możemy dostarczyć je do Waszego biura.

✔ Przygotujemy też paczki dla Waszych pracowników i ich rodzin - bez względu na to z jakiej okazji takie zestawy upominkowe są wybierane, mogą być zarówno dopasowane do budżetu, jak i indywidualnych oczekiwań. Oferujemy różne sposoby ich opakowania, zawartość dopasowaną do oczekiwań. Zawsze staramy się aby były smaczne, ciekawe i atrakcyjne wizualnie.

Szybko działamy, na zamówienie sprowadzamy również większe ilości.

Wystawiamy faktury VAT, stale rozwijamy nasz asortyment, dzięki czemu nie będzie nudy :)