Paluszki

Aktywne filtry

Paluszki z dobrym składem

Duży wybór paluszków - chrupiące przekąski z dobrym składem. Paluszki na zakwasie, paluszki bez dodatku cukru, paluszki z solą morską lub paluszki dla dzieci. Grissini lub pałeczki amarantusowe bez glutenu. Paluszki bez E, bez konserwantów, bez spulchniaczy. Paluszki jako słona przekąska na imprezę lub jako chrupiąca przekąska dla dziecka. 

Paluszki

Wśród ulubionych przekąsek najmłodszych, ale też dorosłych znajdują się paluszki. To przysmak, który chętnie wybierany jest zarówno w wersji z solą, z makiem, sezamem, jak i bez żadnych dodatków. Niestety tego rodzaju przekąska dla dzieci jest najczęściej dość kaloryczna, zawiera sporo soli i cukier, dlatego pojawia się pytanie, czy paluszki są zdrowe i jakie produkty wybierać, aby były odpowiednie dla dzieci. Zdrowe paluszki w różnych odmianach i smakach dostępne są w ofercie sklepu internetowego Zdrowslodycze.pl.

Czy paluszki są zdrowe?

Paluszki to chrupiące, słone przekąski, które w klasycznej formie nie dostarczają istotnych wartości odżywczych, a ponadto są dość kaloryczne. Ich nadmierne spożywanie dostarcza organizmowi zbędnych kalorii. Ponadto w większości ogólnodostępnych produktów znajdują się konserwanty i różnego rodzaju barwniki czy polepszacze smaku. Jeśli dodamy do tego sporą ilość soli i cukru okaże się, że lepiej unikać tego typu produktów.

Aby nie rezygnować z ulubionych przekąsek, można wybrać zdrowsze paluszki bez dodatku sztucznych substancji, konserwantów i innych związków oznaczonych literą E. Warto postawić tu na produkty pełnoziarniste, które zawierają błonnik oraz poszukać takich bez dodatku soli, cukru czy glutenu, dzięki czemu są to odpowiednie artykuły także dla osób z nietolerancjami pokarmowymi.

Zdrowe paluszki dla dzieci w sklepie internetowym Zdroweslodycze.pl – co oferujemy?

W sklepie internetowym Zdroweslodycze.pl do wyboru są zarówno idealne paluszki dla dzieci, jak i przekąski tego typu dla dorosłych. To zdrowe paluszki orkiszowe, grahamowe, żytnie, z mąki z samopszy, pszenno-orkiszowe, owsiano-orkiszowe czy pełnoziarniste na zakwasie. Ponadto w ofercie można znaleźć paluszki zarówno z dodatkiem soli himalajskiej, jak i różnego rodzaju ziół, takich jak bazylia, oregano czy zioła prowansalskie. Dostępne są także paluszki w różnych smakach, takich jak pizza z serem i oliwą, paluszki cebulowe, paprykowe czy z dodatkiem miodu.

Zdrowe paluszki w sklepie internetowym Zdroweslodycze.pl to również szeroki wybór paluszków typu grissini. To charakterystyczna i lubiana przekąska włoska, którą lubią zarówno dzieci, jak i dorośli. Oferujemy zarówno grissini pełnoziarniste z mąki BIO, z oliwy z oliwek, o smaku serowym – bezglutenowe, o smaku pizzy, jak i z pomidorami i bazylią. Do wyboru są również różne rodzaje paluszków chlebowych.

Dlaczego warto wybrać paluszki dla dzieci od Zdroweslodycze.pl?

Wszystkie produkty dostępne w sklepie internetowym Zdroweslodycze.pl to artykuły najwyższej jakości i pochodzące od renomowanych i uznanych producentów wśród zwolenników zdrowej żywności. Wiele oferowanych paluszków oznaczonych jest też znakiem BIO, co potwierdza ich wykonanie z ekologicznych i najbardziej wartościowych produktów. Paluszki dla dzieci, jak i inne dostępne przekąski oraz słodycze można nabyć w atrakcyjnych cenach, co stanowi dodatkowy atut oferowanych produktów.

Zapraszamy do szczegółowego zapoznania się z naszą ofertą paluszków i grissini. Chętnie odpowiemy na wszelkie pytania i pomożemy w wyborze idealnych przekąsek dopasowanych do indywidualnych preferencji smakowych.