Paczki prezentowe, zestawy, upominki okolicznościowe (zamówienia hurtowe)


Jesteśmy sklepem ze zdrową żywnością online, jednak część naszej działalności to również przygotowywanie zestawów upominkowych, paczek prezentowych dla dzieci, pracowników, kontrahentów, klientów.

W naszym sklepie możecie kupić zestaw prezentowy dla siebie czy dla rodziny (kategoria -> ZESTAWY PREZENTOWE), ale realizujemy również zamówienia hurtowe. 
Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą - współpracujemy z:

PLACÓWKAMI OŚWIATOWYMI / SZKOŁY, PRZEDSZKOLA, ŻŁOBKI, ŚWIETLICE - przekąski i produkty z kategorii zdrowa żywność dla dzieci żłobkowych, przedszkolnych, szkolnych / paczki okolicznościowe

KAWIARNIAMI, KLUBOKAWIARNIAMI, SALAMI ZABAW - produkty do sprzedaży, poczęstunek dla uczestników urodzin

AGENCJAMI EVENTOWYMI - zamówisz u nas produkty idealne jako poczęstunek na eventach, ale również paczki dla dzieci (dla Waszej agencji lub możemy je przygotować jako podwykonawca i dostarczyć gotowe do rozdania).

FIRMAMI szukającymi zdrowych przekąsek dla swoich pracowników / paczek okolicznościowych dla swoich pracowników i ich rodzin / organizujących boxy żywieniowe na szkolenia, eventy

Gdzie i jak zamówić paczki dla dzieci, prezenty okolicznościowe dla pracowników?


Zapraszamy do współpracy z nami w zakresie przygotowania paczek okolicznościowych dla dzieci lub osób dorosłych.

Oferujemy możliwość przygotowania paczek dla dzieci Państwa pracowników, dla przedszkolaków, dzieci uczęszczających do żłobków czy uczniów szkół.

Możemy również przygotować zestawy prezentowe dla pracowników, kontrahentów, boxy z przekąskami dla uczestników szkoleń, drobne paczuszki w podziękowaniu dla klientów i wiele innych
.

Paczki indywidualnie kompletowane pod kątem oczekiwań, wieku dzieci oraz budżetu jaki chcą Państwo przeznaczyć.

* Oferujemy duży wybór produktów z tzw. dobrym składem (bez kontrowersyjnych składników).
* Chętnie pomożemy w skompletowaniu paczki / wyborze produktów za wskazaną kwotę.
* Realizujemy zamówienia na ilości hurtowe (termin realizacji oraz warunki ustalane indywidualnie).
* Wystawiamy faktury VAT.
* Oferujemy warunki współpracy dostosowane do wymagań dla placówek oświatowych.
* Mamy doświadczenie we współpracy ze żłobkami, przedszkolami, szkołami, innymi placówkami oświatowymi.
* Możemy zorganizować torebki / pudełka do spakowania paczek.
* Przy zamówieniach hurtowych oferujemy darmową dostawę.

Paczka ze słodkościami oraz np. zabawką, artykułami kreatywnymi, książką? To dla nas nie problem. Spytaj nas o ofertę. Możemy zrealizować dla Państwa naprawdę atrakcyjne zestawy upominkowe nie tylko dla najmłodszych. Nie muszą się one składać wyłącznie z produktów dostępnych aktualnie na naszej stronie. 

VOUCHER / KARTA PODARUNKOWA czy PREZENTOWA dla pracowników? Nie ma sprawy, możemy przygotować takie upominki. Ucieszą one osoby, które lubią zdrowiej się odżywiać, ale wiemy, że nawet osoby o bardziej tradycyjnych gustach znajdą u nas coś dla siebie. A firma pokaże, że dba o zdrowe nawyki swoich pracowników.

Nietypowe wymagania? Potrzebujesz produktu lub zestawu produktów personalizowanych / stworzonych pod konkretnego klienta? Chcesz aby w zestawie znalazły się produkty przesłane przez Ciebie / kartka z życzeniami od Prezesa? Bez problemu. Zapraszamy do składania zapytań - chętnie podejmiemy się wyzwania i pomożemy.

Zapraszamy do pobrania naszego katalogu produktów upominkowych dla dzieci - stworzony z najpopularniejszych produktów w naszym sklepie, pomoże Państwu dokonać wyboru produktów, zawiera opisy, zdjęcia - aktualne ceny i opisy produktów znajdują się na naszej stronie.Paczki okolicznościowe dla dzieci         Katalog paczki dla pracowników, dla przedszkolakówJeśli chcą Państwo pokazać propozycje produktów z naszego sklepu Dyrekcji, znajomym, nauczycielom Państwa dzieci - będzie łatwiej z katalogiem - wystarczy go pobrać. 

Zamówienia hurtowe prezentów i upominków okolicznościowych - produkty

Jeśli potrzebują Państwo większej ilości danego produktu lub produktów spersonalizowanych, prosimy o kontakt. Realizujemy zamówienia hurtowe na produkty dostępne w naszym sklepie oraz na produkty, które nie znajdują się w naszej ofercie. 

➱ BOXY ZE ZDROWYMI PRZEKĄSKAMI

Jeśli szukacie pomysłu na przekąski do firmy dla uczestników spotkania online to również możemy pomóc.
Przygotujemy zestaw, który zapewni zastrzyk dobrej energii na czas spotkania i wyślemy do każdego uczestnika z osobna przed spotkaniem. W ten sposób wszyscy będą mieli pod ręką coś smacznego z dobrym składem. 

 PRODUKTY SPERSONALIZOWANE

Jeśli szukacie drobnych upominków z logo swojej firmy lub chcecie wysłać do kontrahentów smakołyki np. z życzeniami świątecznymi zapraszamy do kontaktu. Jesteśmy elastyczni i chętnie prześlemy propozycję dopasowaną do Waszych oczekiwań.

PRZEKĄSKI DLA DZIECI I DOROSŁYCH NA EVENTY, IMPREZY
 
Oferujemy duży wybór przekąsek i słodkości z dobrym składem, którymi można częstować dzieci podczas eventów.
Realizujemy również zamówienia na gotowe paczki - np. wręczane na imprezach dla firm, imprezach okolicznościowych. Zapraszamy do kontaktu w sprawie oferty.


Czas realizacji zamówienia hurtowego uzależniony jest od aktualnej sytuacji na rynku oraz od ilości produktów - prosimy o kontakt w celu indywidualnego ustalenia czasu realizacji Państwa zamówienia.


KONTAKT DO NAS:

info@zdroweslodycze.pl
Tel. 730 - 131 - 135
Czat na stronie www.zdroweslodycze.pl
Nasz Fanpage FB - zdroweslodycze.pl