Produkty dla przedszkoli, szkół, żłobków

Aktywne filtry

Zdrowe przekąski i słodycze dla dzieci w przedszkolu, szkole, żłobku

Oferujemy produkty, które są zgodne z rozporządzeniem Ministra Zdrowia w sprawie grup środków spożywczych przeznaczonych do sprzedaży dzieciom i młodzieży w jednostkach systemu oświaty.

Zapraszamy do współpracy w zakresie dostawy zdrowych przekąsek, słodyczy oraz produktów żywieniowych dla placówek oświatowych. Mamy w ofercie duży wybór produktów z tzw. dobrym składem, które świetnie sprawdzą się np. na podwieczorek, na deser, jako upominek.

Oferujemy:
✔ Zdrowe produkty, które można dać dzieciom na podwieczorek, deser, poczęstunek dla dzieci
✔ Zdrową żywność z tzw. dobrym składem
✔ Paczki okolicznościowe dla dzieci, zestawy upominkowe, paczki dla przedszkolada
✔ Rogi Obfitości oraz Tyty ze zdrowymi przekąskami i słodkościami

Promocja zdrowych nawyków żywieniowych od najmłodszych lat jest bardzo ważna. Produkty i przekąski z naszej oferty to właśnie taka zdrowsza opcja. Znajdziecie u nas np. owocowo - orzechowe batoniki, pełnowartościowe ciastka bez dodanego cukru, przekąski owocowe, bakalie czy chipsy warzywne i owocowe. Są smaczne i nie zawierają rafinowanego cukru, oleju palmowego, syropu glukozowo - fruktozowego.

✔ Produkty z naszej oferty mają z założenia czystą etykietę.

✔ Sporo przekąsek u nas jest indywidualnie / pojedynczo opakowanych, żeby zachować higienę i zadbać o bezpieczeństwo.
Mamy również w ofercie sporo przekąsek przeznaczonych dla dzieci w mniejszych opakowaniach.

✔ Polecamy produkty z działu "W zestawie taniej", gdzie można znaleźć produkty w zestawach lub całe opakowania zbiorcze w atrakcyjniejszej cenie.

✔ Najbardziej popularnymi przekąskami na podwieczorek dla przedszkolaków, dla uczniów, dzieci żłobkowych są naturalne batony i mini batoniki, pojedynczo pakowane ciastka, bakalie bez konserwantów, musy i smoothie owocowe, chrupiące przekąski w mniejszych opakowaniach, różne smaki chipsów owocowych i warzywnych, chrupki, przekąski owocowe, lizaki bez cukru.

✔ Można zamówić u nas także paczki dla dzieci - zapraszamy do współpracy nie tylko placówki oświatowe, ale również Domy Pomocy, Świetlice Dzienne, DPS.

Paczki są dopasowane do budżetu, wieku dzieci jak i indywidualnych oczekiwań. Oferujemy różne sposoby ich opakowania, duży wybór opcji produktów, paczki na różne okazje. Zawsze staramy się aby upominki były kolorowe, smaczne, ciekawe i atrakcyjne wizualnie.