Zdrowe przekąski i słodycze oraz produkty do przedszkola, szkoły, żłobka

Zapraszamy do współpracy w zakresie dostawy zdrowych przekąsek, słodyczy oraz produktów żywieniowych dla placówek oświatowych. W naszej ofercie znajduje się duży wybór produktów z tzw. dobrym składem, które świetnie sprawdzą się, gdy poszukujecie zdrowszej alternatywy dla tradycyjnych produktów.

Oferujemy:

Produkty na podwieczorek, deser, poczęstunek dla dzieci
Zdrowa żywność z dobrym składem
Paczki okolicznościowe, zestawy upominkowe
Rogi Obfitości, Tyty ze zdrowymi przekąskami i słodkościami

(Informacje o szczegółach współpracy w dolnej części artykułu )

Niezależnie od tego jakie produkty z powyższej listy potrzebne warto zadbać aby produkty te były pozbawione szkodliwych składników. Promocja zdrowych nawyków żywieniowych od najmłodszych lat to już nie tylko moda, ale bardzo istotna kwestia i warto aby placówki oświatowe wspierały dzieci w tej dziedzinie. W czasach, gdy najbardziej rozpowszechnione produkty mają często fatalny skład, warto poszukać zdrowszej alternatywy.

Produkty i przekąski z naszej oferty to właśnie taka zdrowsza opcja: owocowo - orzechowe batoniki, pełnowartościowe ciastka bez dodanego cukru, przekąski owocowe, bakalie czy chipsy warzywne i owocowe nie tylko dobrze smakują, ale i dostarczą dobrej energii. 

Zalecenia dot. żywienia dzieci i młodzieży
w-placówkach oświatowych


Dodatkowo, można u nas zamówić również produkty typu kasze, makarony dla dzieci, kremy do smarowania, konfitury i dżemy, herbaty, owoce liofilizowane, soczki, miody i wiele innych.

Jakie zdrowe przekąski wybrać dla przedszkolaka, ucznia?

Zamawia u nas coraz więcej placówek oświatowych, które są świadome w kwestii zdrowego odżywiania. Przygotowaliśmy nawet specjalną kategorię, w które znajdują się produkty spełniające normy znajdujące się w rozporządzeniu Ministra Zdrowia w sprawie grup środków spożywczych przeznaczonych do sprzedaży dzieciom i młodzieży w jednostkach systemu oświaty:

Produkty dla przedszkoli szkół żłobków

Oprócz produktów w tej kategorii polecamy również dział ze zdrową żywnością, dział z bakaliami, sokami, herbatami oraz całą sekcję Produkty bez cukru.

Produkty z naszej oferty mają czystą etykietę i są pozbawione najbardziej kontrowersyjnych składników takich jak syrop glukozowo - fruktozowy, sztuczne słodziki, sztuczne barwniki, olej palmowy.
✔ Ważną cechą jest również to czy są indywidualnie / pojedynczo opakowane, żeby zachować higienę i zadbać o bezpieczeństwo. Mamy w ofercie sporo przekąsek przeznaczonych dla dzieci w mniejszych opakowaniach.
 Ciekawą ofertą są również produkty z działu "W zestawie taniej", gdzie można wybrać przekąski w różnych smakach lub całe opakowania zbiorcze w atrakcyjniejszej cenie.
✔ Najbardziej popularnymi przekąskami na podwieczorek, dla uczniów, dzieci przedszkolnych, żłobkowych są naturalne batony i mini batoniki, pojedynczo pakowane ciastka, musy i smoothie owocowe, bakalie, chrupiące przekąski w mniejszych opakowaniach, chipsy owocowe i warzywne, chrupki, przekąski owocowe, lizaki bez cukru.
Paczki dla dzieci - zapraszamy do współpracy nie tylko placówki oświatowe, ale również Domy Pomocy, Świetlice Dzienne, DPS. Bez względu na to z jakiej okazji są wybierane, mogą być zarówno dopasowane do budżetu, wieku dzieci jak i indywidualnych oczekiwań. Oferujemy różne sposoby ich opakowania, duży wybór opcji produktów (w tym produkty nie żywieniowe takie jak artykuły kreatywne, tatuaże, klocki). Zawsze staramy się aby paczki były kolorowe, smaczne, ciekawe i atrakcyjne wizualnie.

Gdzie kupić zdrowe przekąski do przedszkola, szkoły, żłobka?

Zapraszamy oczywiście do skorzystania z naszej oferty. Oferujemy nie tylko duży wybór smacznych zdrowych przekąsek na podwieczorek, ale i możliwość realizacji paczek na Święta, Dzień Dziecka, Mikołajki, Dzień Przedszkolaka, Pasowanie na ucznia (Rogi obfitości oraz Tyty) i wiele innych. Dlaczego warto z nami współpracować?

Oferujemy system rozliczeń dopasowany do wymogów dla placówek oświatowych.
 Możliwość podpisania umowy / przedstawienia pisemnej oferty aby formalnie spełniać wymogi.
☞ W każdym tygodniu pojawiają się u nas nowości, więc nie grozi tu nuda.
 Produkty u nas z zasady mają tzw. dobry skład - nie ma w nich m.in. oleju palmowego, sztucznych słodzików, syropu glukozowo - fruktozowego.
☞ Oferujemy atrakcyjne warunki i duży wybór - przy hurtowych zamówieniach rabaty lub dodatkowe produkty dla placówki.
☞ Sporo promocji i niższe ceny w przypadku zakupu zestawów produktów (Dział "W zestawie taniej").
☞ Przy stałej współpracy możliwość dostosowania sposobów rozliczenia również dla placówek niepublicznych.
☞ Wystawiamy faktury Vat.
☞ Możliwość zamówienia dowolnej ilości przekąsek - realizujemy zamówienia na większe ilości oraz takie, które są przeznaczone dla mniejszych placówek.
☞ Szybka realizacja zamówienia.
☞ Możliwość zamówienia u nas paczek dla dzieci z różnych okazji - dotyczy to zarówno gotowych zestawów dla dzieci jak i indywidualnie stworzonych.
 Elastyczność! Zapraszamy do kontaktu jeśli potrzeba indywidualnego podejścia w kwestii realizacji potrzeb placówki.

W razie pytań lub chęci otrzymania spersonalizowanej oferty, zapraszamy do kontaktu:
email: info@zdroweslodycze.pl
Tel. 730-131-135
Czat na stronie