W naszym sklepie stawiamy przede wszystkim na udostępnienie zniżek i niższych cen dla każdego.

W dziale OUTLET znajdują się produkty w obniżonej cenie z krótszą datą przydatności - świetny sposób na upolowanie smakołyków w niższej cenie i pomoc w zapobieganiu marnowaniu żywności.

W dziale PROMOCJE znajdują się wszystkie przecenione produkty - niezależnie od przyczyn zniżki.

W dziale W ZESTAWIE TANIEJ przygotowaliśmy korzystne zestawy produktów (kup więcej za mniej), opakowania zbiorcze i wielopaki. 


Dla zamówień powyżej 230 zł brutto to my opłacamy przesyłkę. To również dobry sposób na oszczędności podczas zakupów.

Dla zamówień powyżej 500 zł brutto oprócz darmowej wysyłki automatycznie naliczy się zniżka 5%.

Kod rabatowy można uzyskać w tych przypadkach:

Gdy zamówienie jest na kwotę wyższą niż 750 zł / dla zamówień hurtowych. W tym wypadku stosujemy indywidualną wycenę - zapraszamy do kontaktu jeśli planujecie większe zakupy -> info@zdroweslodycze.pl

W przypadku akcji rabatowej dla subskrybentów naszego newslettera - czasem wysyłamy w newsletterze kod rabatowy na zakupy.

Dla posiadaczy KARTY DUŻEJ RODZINY - jesteśmy na liście partnerów i oferujemy kod rabatowy dla osób, które w komentarzu podczas realizacji zamówienia wpiszą numer karty i zostanie on poprawnie zweryfikowany i powiązany z nazwiskiem na jakie zamówienie zostanie złożone.
KOD: KDR7
Rabat 7%

Dla mieszkańców naszego miasta - Pabianic i posiadaczy KARTY PABIANICZANINA - przy odbiorze osobistym z naszego magazynu.
KOD: PABIANICE7
Rabat 7%

Dla okolicznych KOOPERATYW jeśli organizujemy wspólną akcję zakupową ze wspólnym odbiorem osobistym z Pabianic.


Karta Dużej Rodziny - rabaty