Zapraszamy do kontaktu wszystkich, którzy chcieliby się z nami podzielić swoimi spostrzeżeniami / uwagami / pomysłami. Każda opinia naszych klietów jest dla nas cenna i pomaga nam zmieniać się na lepsze.

Jeśli macie swoje ulubione produkty, których u nas nie znaleźliście a uważacie, że powinny się tu pojawić, dajcie koniecznie znać. Zobaczymy co się da w tej sprawie zrobić.


Jesteśmy otwarci na ciekawe propozycje współpracy od:

* Osób zajmujących się dietetyką i zdrowym żywieniem.

Napisz do nas! Może wspólnie stworzymy ciekawy content / wywiad / materiał o zdrowym żywieniu dla naszych klientów / followersów.

* Osób prowadzących blog / vlog / działalość promującą zdrowy tryb żywieia / fanpage na Fb / profil na Instagramie

Prowadzisz ciekawy blog / vlog / fanpage / profil na którym publikujesz swoje sprawdzone przepisy na zdrowe słodkości, przekąski, przysmaki / desery? 

Rozważymy współpracę jeśli nie będzie ona polegała na reklamowaniu konkretnych produktów (nie jesteśmy producentem tylko sklepem i nie opłacamy reklam konkretnych produktów)

* Producentów i dystrybutorów produktów pasujących do naszego profilu działalności – dobry skład to podstawa!
Zdrowe słodkości dla cukrzyków / diabetyków; zdrowe przekąski dla dzieci, dla alergików, na imprezę, do szkoły. Ciekawe pomysły na zdrowy słodki upominek również mile widziane. Jeśli chcesz żeby Twoje produkty znalazły się w naszej ofercie – skontaktuj się z nami.
Pamiętajcie - produkty "udające zdrowe" (zawierające syrop glukozowo - fruktozowy, sztuczne słodziki lub inne kontrowersyjne składniki) nie są dla nas wiarygodne i ciekawe z punktu widzenia oczekiwań naszych i naszych klientów.

* Wszystkich :) Jeśli masz dla nas jakąś ciekawą propozycję inną niż te opisane powyżej również chętnie ją poznamy (prosimy tylko o nie składanie propozycji dot. fotowoltaiki, ubezpieczeń, działań nielegalnych).


UWAGA - otrzymujemy mnóstwo próśb o gratisy / fanty na loterie / próbki / wsparcie / sponsoring, itp.
Jesteśmy nadal niewielkim sklepem rodzinnym, na stałe wspieramy kilka fundacji / inicjatyw i na tym etapie musimy na tym poprzestać.
Nie jesteśmy w stanie wysyłać produktów czy pieniędzy na wszystkie licytacje / zbiórki / eventy organizowane przez Was. Bardzo kibicujemy takim inicjatywom, ale przyjęliśmy zasadę, że nie wspieramy jednej zbiórki odmawiając 10 innym. Byłoby to nie fair, liczymy na zrozumienie.

Dostępne formy kontaktu:

- chat na stronie

- nasz fanpage na fb – zdroweslodycze.pl

- email – info@zdroweslodycze.pl

- telefon – 730-131-135

Jeśli akurat nie ma nas na chacie albo nie odbieramy telefonu, prosimy o wyrozumiałość. Na pewno odpiszemy lub oddzwonimy jak najszybciej się da. 


Obecnie współpracujemy m.in. z:

https://studiohajako.pl/ - to dzięki Magdzie z tego studio mamy takie piękne fotografie na stronie :)

https://events4all.pl/ - nieoceniona pomoc w organizacji imprez integracyjnych, paczek okolicznościowych dla naszych klientów.