Zapraszamy do kontaktu wszystkich, którzy chcieliby się z nami podzielić swoimi spostrzeżeniami / uwagami / pomysłami. Każda opinia naszych klientów jest dla nas cenna i pomaga nam zmieniać się na lepsze. 

Jeśli macie swoje ulubione produkty, których u nas nie znaleźliście a uważacie, że powinny się tu pojawić, dajcie koniecznie znać. Zobaczymy co się da w tej sprawie zrobić.


Jesteśmy otwarci na ciekawe propozycje współpracy od:

* Osób zajmujących się dietetyką i zdrowym żywieniem.

Napisz do nas! Może wspólnie stworzymy ciekawy content / wywiad / materiał o zdrowym żywieniu dla naszych klientów / followersów.

* Osób prowadzących blog / vlog / działalość promującą zdrowy tryb żywieia / fanpage na Fb / profil na Instagramie

Prowadzisz ciekawy blog / vlog / fanpage / profil na którym publikujesz swoje sprawdzone przepisy na zdrowe słodkości, przekąski, przysmaki / desery? 

Rozważymy współpracę jeśli nie będzie ona polegała na reklamowaniu konkretnych produktów (nie jesteśmy producentem tylko sklepem i nie opłacamy reklam konkretnych produktów)

Zapraszamy producentów i dystrybutorów produktów pasujących do naszego profilu działalności – dobry skład to podstawa! Wszystkie oferty analizujemy ale nie możemy dać gwarancji, że wprowadzimy dany produkt do oferty. 

Co nas interesuje szczególnie? Zdrowe słodkości dla cukrzyków / diabetyków; zdrowe przekąski dla dzieci, dla alergików, na imprezę, do szkoły. Ciekawe pomysły na zdrowy słodki upominek również mile widziane. 

Pamiętajcie - produkty "udające zdrowe" (zawierające syrop glukozowo - fruktozowy, sztuczne słodziki lub inne kontrowersyjne składniki) nie są dla nas wiarygodne i ciekawe z punktu widzenia oczekiwań naszych i naszych klientów.

Jeśli masz dla nas jakąś ciekawą propozycję inną niż te opisane powyżej również chętnie ją poznamy (prosimy tylko o nie składanie propozycji dot. fotowoltaiki, ubezpieczeń, działań nielegalnych). Prosimy również o cierpliwość w oczekiwaniu na odpowiedź - w każdym tygodniu pisze do nas bardzo dużo osób z propozycją działań SEO, Ads itp. Nie szukamy współpracy z firmami, które zajmują się takimi działaniami.


UWAGA!

Otrzymujemy mnóstwo próśb o gratisy / fanty na loterie / próbki / wsparcie / sponsoring, itp.
Jesteśmy nadal niewielkim sklepem rodzinnym, na stałe wspieramy kilka inicjatyw lokalnych i prywatnie fundacje i zbiórki - na tym etapie musimy na tym poprzestać.

Nie jesteśmy w stanie wysyłać produktów czy pieniędzy na wszystkie licytacje / zbiórki organizowane przez Was. Bardzo kibicujemy takim inicjatywom, ale przyjęliśmy zasadę, że nie wspieramy jednej zbiórki odmawiając 10 innym. Byłoby to nie fair, liczymy na zrozumienie.
Staramy się jednak w ramach możliwości choć symbolicznie wesprzeć takie zbiórki prywatnie.

Jeśli chodzi o wsparcie "gratisami" przedszkoli czy szkół - współpracujemy z placówkami oświatowymi i dostarczamy produkty na podwieczorki czy różnego rodzaju okazje. Do zamówień hurtowych stosujemy system rabatowy lub przekazujemy dodatkowe produkty - jeżeli nie są Państwo naszymi klientami to zapraszamy do współpracy. Jeśli mają Państwo swojego dostawcę - może to właśnie ta firma podeśle gratisy.

Nie mamy środków aby sponsorować sportowców, drużyny, eventy czy prywatne wyjazdy. Rozumiemy próby pozyskania dodatkowych środków i kibicujemy takim działaniom, ale u nas możliwości z racji na rozmiar firmy są ograniczone a próśb tak wiele. 

Nie dysponujemy próbkami, gratisami -> jesteśmy sklepem a nie producentem i prośby o takie darmowe produkty niestety nie mogą być spełnione.

Dla ułatwienia podajemy tu wszystkie dostępne formy kontaktu z nami:

- chat na stronie

- nasz fanpage na fb – zdroweslodycze.pl

- email – info@zdroweslodycze.pl

- telefon – 730-131-135

Jeśli akurat nie ma nas na chacie albo nie odbieramy telefonu, prosimy o wyrozumiałość. Na pewno odpiszemy lub oddzwonimy jak najszybciej się da. 


Obecnie współpracujemy m.in. z:

https://studiohajako.pl/ - to dzięki Magdzie z tego studio mamy takie piękne fotografie na stronie :)

https://events4all.pl/ - nieoceniona pomoc w organizacji imprez integracyjnych, paczek okolicznościowych dla naszych klientów.