Lizaki

Aktywne filtry

Lizaki z dobrym składem, bez cukru

Zdrowe lizaki bez cukru dla diabetyków i bez glutenu – kolorowe słodycze barwione naturalnymi barwnikami. Lizaki z witaminami lub na gardło. Lizaki czekoladowe bez dodatku cukru. Lizaki ręcznie robione. Lizaki słodzone stewią lub ksylitolem. Wszystko by chronić małe ząbki przed próchnicą. 

Lizaki

Lizaki to jeden z ulubionych rodzajów słodyczy najmłodszych. Niestety to również źródło wielu problemów zwłaszcza wtedy, gdy tego typu słodkości spożywane są w nadmiarze. Lizaki dla dzieci o standardowym składzie zawierają duże ilości cukru i pustych kalorii, przez co nie wpływają korzystnie ani na stan jamy ustnej i zębów, ani też zdrowie ogólne, a w tym odpowiednią dietę i sylwetkę. Dlatego w sklepie internetowym Zdroweslodycze.pl oferujemy duży wybór produktów alternatywnych, którymi są lizaki bez cukru.

Czym charakteryzują się zdrowe lizaki?

Lizak niemal od zawsze kojarzy się z czymś, czego nie powinniśmy spożywać w nadmiarze. Okazuje się jednak, że obecnie dostępne są zdrowe lizaki dla dzieci, które w przeciwieństwie do standardowych artykułów odznaczają się dobrym, prostym składem i zawartością substancji pochodzenia naturalnego. Lizaki bezcukrowe zawierają m.in. ksylitol czy stewię oraz pozbawione są chemicznych dodatków, czy sztucznych barwników. To zatem lizaki naturalne, które swój kolor zawdzięczają np. substancjom zawartym w owocach.

Niejeden lizak z ksylitolem lub stewią wyróżnia się niepowtarzalnym i pysznym smakiem. Dzieci, które niejednokrotnie próbują takich produktów, nie chcą już powracać do takich artykułów, jak lizaki z cukru barwione sztucznie.

Ponadto zdrowe lizaki bez cukru to w wielu przypadkach produkty oznaczone certyfikatem BIO i pochodzące od znanych producentów najwyższej jakości żywności. Wiele z takich artykułów zawiera w składzie dodatkowo witaminy, które wspomagają dobrą kondycję organizmu i polecane są również jako lizaki dla niemowląt i dzieci zwłaszcza w okresach podatności na przeziębienia.

Lizaki bez cukru – dla dorosłych, diabetyków, osób na diecie i z nietolerancjami

Słodycze, lizaki bezcukrowe i inne produkty tego typu od Zdroweslodycze.pl to także propozycja dla młodzieży i osób dorosłych, które również niejednokrotnie są miłośnikami słodkości. Duże kolorowe lizaki zarówno w wersji owocowej, jak i z czekolady będą idealnym wyborem łakoci dla siebie, najbliższych czy jako słodki upominek do prezentu z dowolnej okazji.

Dzięki zdrowym składom i zastąpieniu cukru ekologicznymi, zdrowymi odpowiednikami to także doskonała opcja dla diabetyków i osób przebywających na diecie. Dostępne lizaki bezcukrowe w większości pozbawione są również glutenu i innych składników uczulających, dzięki czemu będą też dobrym wyborem dla osób z różnego rodzaju nietolerancjami pokarmowymi i uczuleniami.

Wyjątkowe lizaki bez cukru w ofercie Zdroweslodycze.pl

Wśród oferty sklepu internetowego Zdroweslodycze.pl można znaleźć również wyjątkowe propozycje dla prawdziwych miłośników wyszukanych i niepowtarzalnych lizaków. To produkty w postaci owocowych sorbetów do zamrożenia, lizaki bez laktozy, z błonnikiem wspomagające układ trawienny oraz różne warianty lizaków mlecznych. Oferujemy także szeroki wybór lizaków bez cukru robionych ręcznie.

Zapraszamy do szczegółowego zapoznania się z ofertą lizaków sklepu internetowego Zdroweslodycze.pl. Chętnie odpowiemy na wszystkie pytania i pomożemy w dokonaniu wyboru.