Filtruj według

Cena

  • 0,00 zł - 28,00 zł

Opakowania, akcesoria

Aktywne filtry

Zawieszki świąteczne do prezentów

Organizując opakowania na podarki, poza papierem, torebką prezentową czy ozdobnym pudełkiem istotne są także kartoniki na prezent. To szczególnie ważne, kiedy prezentów jest dużo lub chcemy komuś sprawić niespodziankę. Zawieszki do prezentów na Boże Narodzenie, jak i opakowania kartonowe prezentowe dostępne są na stronie internetowej Zdroweslodycze.pl.

Kiedy warto dodać kartonik na prezent?

Oryginalny prezent dla najbliższych czy znajomych to nie tylko jego zawartość, ale także opakowanie. Każdy z nas lubi otrzymywać pięknie przygotowane upominki, a już ich sam wygląd z zewnątrz budzi zadowolenie i powoduje radość. Wśród akcesoriów przydatnych do pakowania prezentów na święta znajdują się zawieszki do prezentów. Boże Narodzenie to czas, kiedy nie zawsze chcemy, aby osoba obdarowana wiedziała, od kogo jest prezent. Może więc na takiej zawieszce napisać jedynie imię osoby, dla której jest przeznaczony podarek lub też wpisać krótką dedykację.

Kartoniki na prezent bywają niezwykle przydatne również w zakładach pracy, szkołach, przedszkolach czy różnego rodzaju konkursach. Wówczas z łatwością możliwe jest zidentyfikowanie danego upominku i przekazanie go osobie, dla której jest przeznaczony. W ofercie sklepu internetowego Zdroweslodycze.pl znajdziesz zarówno zawieszki świąteczne do prezentów z motywem piernika czy świerku, jak i kartoniki na prezent, które z pewnością spodobają się dzieciom.

W co spakować prezent?  

W naszej ofercie poza wieloma przysmakami i zdrowymi słodyczami bez cukru i sztucznych dodatków, które idealnie sprawdzą się w roli prezentu, dostępne są również ozdobne opakowania. Do wyboru są popularne torebki prezentowe z tasiemką w różnych kolorach i rozmiarach wykonane z wytrzymałego papieru, a także eleganckie pudełka z okienkiem, w które z powodzeniem można spakować przygotowane prezenty.

Istnieje również możliwość zakupu koszy prezentowych wraz z folią oraz wełną drzewną. Tak spakowane produkty stworzą elegancką kompozycję, która sprawdzi się jako idealny upominek nie tylko w okresie świątecznym. Do wyboru są kosze w kolorze kremowym, czerwonym oraz ciemno-czekoladowym.

Doskonale zdajemy sobie sprawę, jak wiele rzeczy jest do zrobienia w okresie przedświątecznym, dlatego z przyjemnością pomożemy w realizacji zamówienia. Wybrane produkty chętnie zapakujemy w wybrane kosze prezentowe lub opakowania kartonowe prezentowe i dołączymy do nich odpowiednie kartoniki na prezent. Dzięki temu otrzymają Państwo gotowe do podarowania upominki świąteczne, które z pewnością spodobają się wszystkim obdarowanym.

Zapraszamy do zapoznania się z naszymi opakowaniami prezentowymi oraz zawieszkami świątecznymi na upominki. Jednocześnie zachęcamy do zakupu zdrowych przekąsek oraz słodyczy dostępnych w sklepie internetowym Zdroweslodycze.pl. Chętnie odpowiemy na wszystkie zadane pytania i dołożymy wszelkich starań, aby z dokonanego wyboru byli zadowoleni nie tylko Państwo, ale również osoby, które otrzymały przygotowywane upominki.