Filtruj według

Cena

  • 65,00 zł - 216,00 zł

Karty prezentowe

Aktywne filtry

Święta, podziękowanie, urodziny, Dzień Babci, jak i każda inna okazja to doskonała okoliczność, aby podarować drugiej osobie upominek. Często jednak zdarza się, że brakuje pomysłu na stosowny prezent lub nie znamy preferencji kogoś, dla kogo planujemy niespodziankę. W  takich okolicznościach doskonałym wyborem jest karta prezentowa, dzięki której podarunek z pewnością będzie trafiony i sprawi radość. Karta podarunkowa na zakupy, jak i e-karta prezentowa to opcje, które dostępne są w sklepie internetowym Zdroweslodycze.pl.

Czym jest karta podarunkowa Zdroweslodycze.pl?

Sklep internetowy Zdroweslodycze.pl to ogromny wybór różnego rodzaju produktów najwyższej jakości pochodzących od uznanych i certyfikowanych producentów żywności. W ofercie znajdują się zarówno słodycze bez cukru, konserwantów, barwników i sztucznych dodatków, pożywne przekąski idealne dla dzieci i nie tylko, a także mnóstwo artykułów bio oraz oryginalnych kaw czy herbat. Dowolne propozycje z naszego asortymentu można wybrać, realizując otrzymaną kartę na zakupy.

Karta prezentowa to rodzaj vouchera, który dostępny jest do nabycia w czterech wariantach różniących się kwotą. To karta podarunkowa na zakupy o wartości 50, 100, 150 i 200 zł, których można dokonać w sklepie internetowym Zdroweslodycze.pl. Cena każdej karty prezentowej na naszej stronie powiększona jest o cenę przesyłki, dzięki czemu pokryty zostaje również koszt wysyłki produktów wybranych przez osobę obdarowaną.

Karty podarunkowe do sklepu internetowego Zdroweslodycze.pl ważne są przez okres 6 miesięcy. Możliwa jest do nabycia zarówno wydrukowana, tradycyjna karta na zakupy, jak i e-karta prezentowa. Za kwotę z vouchera można nabyć produkty spośród ponad 2300 propozycji, w tym artykuły dla dzieci, dla diabetyków, bez glutenu, laktozy i cukru, a także wege i dla osób na dietach odchudzających.

Dla kogo karta podarunkowa na zakupy to idealny wybór?

Dzięki dużemu wyborowi różnorodnych produktów karta na zakupy w sklepie internetowym Zdroweslodycze.pl to idealny pomysł zarówno dla dzieci, młodzieży, jak i dorosłych. Taki upominek sprawdzi się niemal na każdą okazję i jednocześnie będzie prezentem wygodnym w zorganizowaniu, jak i zrealizowaniu.

Karty podarunkowe na prezent to również dobry pomysł na upominki firmowe dla pracowników lub jako podziękowanie. Karta prezentowa świetnie sprawdzi się także jako dodatek do innego prezentu lub jako nagroda w różnego rodzaju konkursach i przedsięwzięciach o tematyce związanej ze zdrowym odżywianiem, ale nie tylko.

Zapraszamy do szczegółowego zapoznania się z naszą ofertą kart podarunkowych na zakupy w sklepie internetowym Zdroweslodycze.pl, jak i dostępnymi produktami.
Z przyjemnością odpowiemy szczegółowo na wszystkie Państwa pytania i doradzimy w wyborze wariantu, który najlepiej spełni indywidualne potrzeby. Chętnie przybliżymy też kwestie związane z organizacją karty podarunkowej, możliwością jej personalizacji oraz wysyłki.