VOUCHER NA ZAKUPY W NASZYM SKLEPIE


Wyobraź sobie, że możesz podarować komuś możliwość zamówienia sobie słodkości lub produktów z kategorii zdrowej żywności, na jakie tylko ma ochotę.
Obdarowana osoba będzie miała do wyboru około 2000 różnych produktów – pysznych, ale bez zbędnych i szkodliwych substancji. Tylko z dobrym składem!
Słodkości, przekąski, aromatyczne naturalne herbaty, kawy, soki, miody, produkty śniadaniowe, kremy do smarowania pieczywa.. do tego rosnący wybór naturalnych kosmetyków, akcesoriów typu lunchboxy, kubki, itp. 

Karta podarunkowa na zakupy

Karta podarunkowa na zakupy w naszym sklepie zapewni obdarowanej osobie możliwość wyboru spośród wszystkich produktów dostępnych w sklepie.

Voucher po zakupie zostanie wysłany na wskazany adres email - staramy się zrealizować zamówienie jak najszybciej, najczęściej w tym samym dniu roboczym, w którym zostanie zakupiony i opłacony w godzinach naszej pracy. Jeśli potrzebna jest pilna realizacja np. w sobotę, lub po godz. 18, prosimy o kontakt telefoniczny w tej sprawie - tel. 730-131-135). 

Jest możliwość zakupienia większej ilości Voucherów - np. dla pracowników - prosimy o kontakt w sprawie personalizacji Voucherów lub dostarczenia ich w formie papierowej do firmy. 

W cenę każdego vouchera wliczona jest już przesyłka zakupów pod wskazany adres – zafunduj komuś słodką niespodziankę! 

Aby poznać szczegóły oferty, kliknij w wybrane zdjęcie:Voucher na zakupy w sklepie ze zdrową żywnością


Voucher podarunkowy  


Karta podarunkowa na zakupy


Bon prezentowy

Dlaczego voucher do sklepu Zdroweslodycze.pl to dobry wybór?

Często zdarza się, że pomimo najszczerszych chęci wybierzemy produkty, które osobie obdarowanej nie przypadną do gustu. W przypadku żywności często są one wówczas skazane na zmarnowanie. Można jednak tego uniknąć i jednocześnie sprawić komuś radość. Sposobem na to jest właśnie karta podarunkowa na zakupy. Taka forma upominku pozostawia pełną dowolność wyboru prezentu, dzięki czemu zadowolony jest zarówno obdarowany, jak i autor niespodzianki.

Voucher podarunkowy do sklepu internetowego Zdroweslodycze.pl stwarza niemal nieograniczone możliwości wyboru spośród oferowanych produktów. Każdy voucher prezentowy można wymienić na dowolne artykuły o jego równowartości lub kilka tych samych produktów w zależności od preferencji – wszystkie dostępne na naszej stronie. Ponadto voucher do sklepu Zdroweslodycze.pl ważny jest przez sześć miesięcy, dzięki czemu nie trzeba spieszyć się z wyborem oferowanych przysmaków.  

Jakie vouchery podarunkowe oferujemy?

W sklepie internetowym Zdroweslodycze.pl można nabyć zarówno voucher na prezent z konkretnej okazji, takiej jak np. voucher urodzinowy, ale też kartę podarunkową imienną z dowolną dedykacją. Oferujemy vouchery o wartości 50 zł, 100 zł, 150 zł oraz 200 zł. Na życzenie możemy również stworzyć kartę podarunkową na inną kwotę. Dzięki proponowanym nominałom możliwe jest stworzenie symbolicznych i eleganckich upominków złożonych z herbat i słodyczy, jak i bio przekąsek czy zdrowych przysmaków bez glutenu i bez laktozy w wielu różnych wariantach.

Jeżeli zależy Ci na nietuzinkowym upominku najwyższej jakości, wraz z opłaconą dostawą i gwarantowanym zadowoleniem obdarowanej osoby, voucher podarunkowy do sklepu internetowego Zdroweslodycze.pl wraz z dostawą pod wskazany adres to wybór idealny. Oferujemy również karty podarunkowe dla pracowników, kontrahentów – zajmiemy się indywidualną wyceną i zaproponujemy ofertę skrojoną pod konkretne oczekiwania i potrzeby.

Zapraszamy do szczegółowego zapoznania się z naszą ofertą voucherów podarunkowych, pomysłów na prezent oraz produktami dostępnymi w sklepie internetowym Zdroweslodycze.pl. Z przyjemnością wyczerpująco odpowiemy na wszystkie pytania i dołożymy wszelkich starań, aby zamówiona karta podarunkowa na zakupy była zgodna z oczekiwaniami.