Zestawy prezentowe

Aktywne filtry

ZESTAWY PREZENTOWE, PACZKI OKOLICZNOŚCIOWE

W tej kategorii oferujemy gotowe zestawy upominkowe i pomysły na prezent. Takie zestawy to świetny pomysł na prezenty dla dzieci i dla dorosłych. Świetnie sprawdzą się na różne okazje. Ponieważ w naszej ofercie znajduje się naprawdę dużo produktów z dobrym składem, możemy stworzyć różne kombinacje i przygotować prezent marzeń.

Jakie zestawy prezentowe można u nas zamówić?

* zestawy zdrowych słodyczy, przekąsek – wszystko z dobrym składem w towarzystwie np. aromatycznej herbaty czy kawy (upominek dla dorosłych) lub z zabawką, naklejkami, artykułami kreatywnymi (upominek dla dziecka).
* boxy prezentowe dla dzieci, dla dorosłych; to świetna opcja np. dla pracowników online (dostarczamy takie boxy kurierem do każdego indywidualnie), na szkolenia czy konferencje. W boxie może znaleźć się zestaw przekąsek, smoothie owocowe, które umilą czas spotkań.
* kolorowe kuferki prezentowe ze zdrowymi przekąskami – pudełka wypełnione smakołykami, z zabawką, drobnym upominkiem to świetny pomysł na prezent z różnych okazji – indywidualnie lub dla większej grupy dzieci.
* zestawy miodów - idealne na prezent. Zestaw naturalnych miodków to zawsze dobry pomysł na upominek. Miody z polskich pasiek, miody smakowe (z dodatkiem owoców liofilizowanych) w pudełku z okienkiem, w jutowym woreczku lub w drewnianej skrzynce. Wysoka jakość, świetne do herbaty, deserów, do smarowania.
* kosze prezentowe – efektowne upominki wypełnione produktami wysokiej jakości – np. sok owocowy 100%, organiczna herbata lub kawa, miód, belgijskie czekoladki ciasteczka.. Cokolwiek ucieszy osobę, którą chcemy obdarować. Realizujemy zamówienia zarówno na kosze indywidualne jak i zamówienia hurtowe na większą ilość koszy.

Dla kogo i z jakiej okazji można zamówić zestaw prezentowy?

Zapraszamy gdy szukacie pomysłu na prezent dla Mamy, dla Taty, dla Babci dla Dziadka. Można u nas zamówić paczki na Dzień Dziecka, upominki na Dzień Matki, Dzień Ojca, Dzień Babci, Dzień Dziadka, Dzień Nauczyciela. Oferujemy również na zamówienie zestawy prezentowe świąteczne Wielkanoc lub Boże Narodzenia, Mikołajki - paczki dla dzieci, dla pracowników, dla przedszkoli, dla żłobków, dla szkół. Zapraszamy do składania zapytań ofertowych - stworzymy propozycję zestawu specjalnie dla Ciebie, w podanym budżecie.

Nasze zestawy prezentowe to również świetna opcja dla osób, które z różnych przyczyn nie mogą spotkać się z osobą, którą chcą obdarować. Oferujemy opcję Zdrowa Poczta Upominkowo - Słodyczowa, która polega na tym, że zakupiony zestaw / produkty wysyłamy prosto do osoby, której chcecie go sprezentować. 

W co pakujemy nasze zestawy upominkowe?

Realizujemy wiele pomysłów naszych klientów - zawsze staramy się wyjść na przeciw oczekiwaniom zamawiającego. Najważniejsze aby klient był zadowolony :) 
Nasze standardowe zestawy pakujemy w wysokiej jakości pudełka fasonowe z okienkiem, torebki papierowe, kuferki papierowe, kosze prezentowe z grubej tektury lub w woreczki jutowe, bawełniane, z organzy. 
W ten sposób można dobrać opakowanie do odpowiedniej okazji, jednak wykonywaliśmy również realizacje na zestawy prezentowe w skrzynkach drewnianych, koszykach wiklinowych, pudełkach materiałowych.. wszystko jest możliwe :)

Dlaczego warto wybrać paczki prezentowe dla dzieci od Zdroweslodycze.pl?

Zdroweslodycze.pl to sklep internetowy, w którym można znaleźć różnego rodzaju produkty ze zdrowym składem, idealne dla osób, którym zależy na zbilansowanej diecie i zdrowym odżywianiu. To nie tylko podstawowe produkty spożywcze i artykuły używane w kuchni na co dzień, ale również propozycje, z których tworzymy okolicznościowe paczki prezentowe.

Wszystkie słodycze i przekąski, które zawierają oferowane paczki prezentowe dla dzieci, pochodzą od renomowanych i sprawdzonych producentów. To gwarancja podarowania dziecku produktów z dobrym składem, bez zawartości konserwantów, sztucznych barwników, chemii, ale także niekorzystnego cukru, oleju palmowego czy innych dodatków niezalecanych w zrównoważonej diecie. Paczki prezentowe dla dzieci to także możliwość skompletowania zestawu składającego się ze słodyczy i zdrowych przekąsek BIO, które oznaczone są stosownym certyfikatem.

Paczki prezentowe dla dzieci, jak i oferowane zestawy dla dorosłych to doskonała propozycja upominków dla przedszkoli, szkół czy firm jako podziękowanie z różnych okazji lub na zakończenie roku. Atrakcyjna cena paczek prezentowych oraz wiele wariantów do wyboru sprawia, że z powodzeniem można dopasować określoną ilość, wielkość, zawartość zestawów w odniesieniu do okazji czy możliwości budżetowych. Zdroweslodycze.pl to najwyższa jakość, elastyczność, doskonała cena i szybka realizacja zamówień każdej wielkości.