0
  • Obecnie brak na stanie
ASHWAGANDA KSM - 66 ® 5% BIO 200 mg x 50 KAPSUŁEK - BE ORGANIC

ASHWAGANDA KSM - 66 ® 5% BIO 200 mg x 50 KAPSUŁEK - BEORGANIC

28,59 zł
Brutto

Naturalny suplement diety - ashwaganda w kapsułkach - ekologiczna.

Obecnie brak na stanie

Przykro nam, ale już nic nie zostało..

Składniki: Ekologiczny ekstrakt z korzenia Ashwagandha KSM-66 (Withania somnifera), otoczka kapsułki: (substancja wiążąca: hydroksypropylometyloceluloza).
Składniki: 1 kapsułka Ekologiczny ekstrakt z korzenia Ashwagandha KSM-66® (Withania somnifera) w tym witanolidy 5% 200 mg 10 mg

Ashwagandha (inaczej Withania somnifera) jest chyba najbardziej znanym ziołem ajurwedy, tradycyjnego systemu medycyny z Indii. Zioło to jest znane od stuleci, ale dopiero od niedawna zyskuje zwolenników na całym świecie ze względu na serię najnowszych badań w dziedzinie farmakologii i medycyny.

Ashwagandha promuje równowagę w ciele - jest to zioło adaptogenne, które pomaga ciału skutecznie przystosować się do stresujących warunków. Ashwagandha jest jednym z niewielu ziół o znaczącym wpływie zarówno na psychologiczne, jak i fizjologiczne aspekty funkcjonowania człowieka. Jej regularne stosowanie wspomaga relaksację, samopoczucie psychiczne i fizyczne wspiera odporność organizmu na stres. Ma właściwości adaptogenne, pomaga utrzymać optymalną wytrzymałość, uczucie energii i witalności pomaga utrzymać zdrowie skóry. To właśnie te cechy błyskawicznie zwiększają popularność Ashwagandhy.

Dlaczego polecamy KSM-66 Ashwagandha? Ekstrahuje się go w procesie „zielonej chemii”, bez użycia alkoholu lub rozpuszczalnika chemicznego. KSM-66 jest markowym ekstraktem z korzenia o pełnym spektrum dostępnym na rynku - to ekstrakt, który utrzymuje równowagę różnych składników, tak jak oryginalne zioło (bez nadmiernej reprezentacji jednego składnika).

Uważa się, że skuteczność ziół Ashwagandha pochodzi ze złożonej mieszanki aktywnych składników, głównie alkaloidów, takich jak witanina, somniferyna, tropina i steroidowe laktony zwane witanolidami. Wszystkie te składniki muszą być obecne w przybliżeniu ich naturalnych proporcji, a zatem ważne jest, aby ekstrakt miał pełne spektrum. KSM-66 Ashwagandha jest standaryzowana do poziomu 5% witanolidów pochodzący tylko z korzeni rośliny.

Zalecana porcja do spożycia w ciągu dnia niezbędna do uzyskania korzystnego działania produktu: 1 kapsułka w trakcie lub po posiłku popijając wodą.
Nie należy przekraczać zalecanej porcji do spożycia w ciągu dnia.
Produkt nie może być stosowany jako substytut (zamiennik) zróżnicowanej diety - zrównoważony sposób żywienia oraz zdrowy tryb życia są podstawą prawidłowego funkcjonowania organizmu.

Zaleca się przechowywać kapsułki w oryginalnym opakowaniu w temperaturze pokojowej, w sposób niedostępny dla małych dzieci. Chronić przed wilgocią i światłem.

Producent: Be Organic

Opis

Informacja dla alergików
brak.
Kraj producenta
Polska

Specyficzne kody

Nowy
Komentarze (0)
Na razie nie dodano żadnej recenzji.

ASHWAGANDA KSM - 66 ® 5%...

28,59 zł

Powiązane artykuły na blogu