Zdrowe słodycze i przekąski do biura i firmy

Zapraszamy do współpracy w zakresie dostawy zdrowych przekąsek dla pracowników. W naszej ofercie znajduje się duży wybór produktów z tzw. dobrym składem, które świetnie sprawdzą się, gdy chcecie zadbać o to co proponujecie osobom z Waszej firmy.

W zależności od tego czy są Wam potrzebne przekąski na wspólne spotkania czy oferujecie pracownikom produkty, którymi się częstują według potrzeb, warto zadbać aby produkty te były pozbawione szkodliwych składników. To samo możemy odnieść do produktów jakie wypełniają boxy dla pracowników lub paczki okolicznościowe dla pracowników i ich rodzin. 

POLECAMY KATEGORIĘ -> PRZEKĄSKI DLA FIRM

Promocja zdrowych nawyków żywieniowych to obecnie nie tylko moda. W czasach, gdy najbardziej rozpowszechnione produkty mają często fatalny skład, warto poszukać zdrowszej alternatywy. Produkty i przekąski z naszej oferty to właśnie taka zdrowsza opcja: owocowo - orzechowe batoniki, pełnowartościowe ciastka bez dodanego cukru, bakalie czy chipsy warzywne i owocowe nie tylko dobrze smakują, ale i dostarczą dobrej energii. 

Możemy również zapewnić przekąski dla wybranej grupy żywieniowej, jeśli pracownicy są na diecie bezglutenowej, wegańskiej, wegetariańskiej, bezcukrowej.

Jakie zdrowe przekąski wybrać dla pracowników?

Zamawia u nas coraz więcej firm, które są świadome w kwestii zdrowego odżywiania. Z naszego doświadczenia wynika, że firmy, które szukają zdrowej alternatywy dla tradycyjnych przekąsek wybierają z naszego sklepu określone typy produktów. Czym się charakteryzują?
Na pewno przede wszystkim mają one czystą etykietę i są pozbawione najbardziej kontrowersyjnych składników takich jak syrop glukozowo - fruktozowy, sztuczne słodziki, sztuczne barwniki, olej palmowy.
Ważną cechą jest również to czy są indywidualnie / pojedynczo opakowane, żeby zachować higienę i zadbać o bezpieczeństwo.
Popularne są przekąski, które zapakowane są w mniejszych porcjach i można je zjeść na raz, na drugie śniadanie, do kawy.
Ciekawą ofertą są również produkty z działu "W zestawie taniej", gdzie można wybrać przekąski w różnych smakach lub całe opakowania zbiorcze w atrakcyjniejszej cenie.
Najbardziej popularnymi przekąskami do biura są naturalne batony i mini batoniki, pojedynczo pakowane ciastka, bakalie, chrupiące przekąski w mniejszych opakowaniach, chipsy owocowe i warzywne, lizaki bez cukru.
Jeśli potrzebne są boxy dla pracowników, również warto zadbać aby produkty były wartościowe, możliwie naturalne i smaczne. Taki box możemy przesłać do każdego pracownika indywidualnie jeśli pracujecie zdalnie lub możemy dostarczyć je dla każdego do biura.
Paczki dla pracowników i ich rodzin - bez względu na to z jakiej okazji są wybierane, mogą być zarówno dopasowane do budżetu, jak i indywidualnych oczekiwań. Różne sposoby ich opakowania, różna zawartość, jednak zawsze staramy się aby były smaczne, ciekawe i atrakcyjne wizualnie.

Gdzie kupić zdrowe przekąski do biura?

Zapraszamy oczywiście do skorzystania z naszej oferty. Oferujemy nie tylko duży wybór smacznych zdrowych przekąsek do firmy, ale i możliwość zamówienia paczek i boxów żywieniowych dla pracowników. Dlaczego warto z nami współpracować?

W każdym tygodniu pojawiają się u nas nowości, więc nie grozi Wam nuda w kwestii przekąsek w biurze.
Produkty u nas z zasady mają tzw. dobry skład - nie ma w nich m.in. oleju palmowego, sztucznych słodzików, syropu glukozowo - fruktozowego
Oferujemy atrakcyjne warunki i duży wybór - przy hurtowych zamówieniach rabaty.
Sporo promocji i niższe ceny w przypadku zakupu zestawów produktów (Dział "W zestawie taniej").
Przy stałej współpracy możliwość dostosowania sposobów rozliczenia.
Wystawiamy faktury Vat.
Możliwość zamówienia dowolnej ilości przekąsek - realizujemy zamówienia na większe ilości oraz takie, które są przeznaczone dla mniejszych firm.
Szybka realizacja zamówienia.
Możliwość zamówienia u nas paczek dla pracowników i ich rodzin, boxów żywieniowych dla pracowników, Voucherów na zakupy w naszym sklepie.
Wysyłki do firmy / oddziałów / każdego pracownika osobno.
Elastyczność! Zapraszamy do kontaktu jeśli potrzeba indywidualnego podejścia w kwestii realizacji potrzeb Waszej firmy.
Możliwość realizacji spersonalizowanych produktów z logo firmy. Słodkości i przekąski na targi; do poczęstowania dla klientów, pacjentów; upominki dla kontrahentów, itp. 

W razie pytań lub chęci otrzymania spersonalizowanej oferty, zapraszamy do kontaktu:
email: info@zdroweslodycze.pl
Tel. 730-131-135
Czat na stronie