Grupa na Fb  -  ZDROWY LUNCHBOX - POMYSŁY I INSPIRACJE

Witajcie,

Zdrowe odżywianie ma dla nas duże znaczenie. Jesteśmy załamani jakością wielu produktów dedykowanych dzieciom i ilością chemii i sztucznych dodatków w jedzeniu. Nie podoba nam się także to, że często produkty ze słabym składem są reklamowane jako zdrowe przekąski. I to, że z braku czasu, w pośpiechu wiele osób zawierza reklamom i deklaracjom na opakowaniach i gdy kupują przekąski do szkoły dziecku lub sobie do pracy, zadowalają się mało wartościowym jedzeniem.

Dlatego, oprócz publikowania na naszym blogu przepisów na zdrowe przekąski i słodkości, poszliśmy o krok dalej. Założyliśmy grupę na Facebooku Zdrowy Lunchbox - pomysł i inspiracje (https://www.facebook.com/zdrowy-lunchbox---pomysly-i-inspiracje

Jeśli masz dość jedzenia codziennie takich samych kanapek i chciałbyś urozmaicić swojej rodzinie jedzenie na wynos - dołącz do naszej grupy.
Jeśli szukasz pomysłów na fajne i wartościowe posiłki, które można spakować do pudełka śniadaniowego - dołącz do nas. 
A może masz swoje sprawdzone patenty na zdrowe i smaczne jedzenie na wynos? Podziel się z nami.

Moja córka idzie niedługo do szkoły i podczas rozmów z rodzicami dzieci szkolnych zdałam sobie sprawę, że dbanie o wartościowe drugie śniadanie mojego dziecka do szkoły to będzie nie lada wyzwanie.
Po pierwsze - czas. Praca, dbanie o dom i co najważniejsze - spędzanie czasu z dziećmi to priorytety, ale nie chcę aby z braku czasu chęci zdrowego żywienia moich dzieci kończyły się tylko na kupnie gotowej przekąski. Chociaż wiem, że jeśli kupuję, to wybieram takie z dobrym składem.
Po drugie - inne dzieci. Z zasłyszanych opowieści wnioskuję, że sporo dzieci nosi do szkoły bardzo niezdrowe słodycze i np. pączki czy słodkie napoje. Moje dzieci na szczęście lubią wiele zdrowych rzeczy, ale idealnie, jakbym miała naprawdę sprawdzone przepisy na smaczne i łatwe w przygotowaniu przekąski i potrawy.
Po trzecie - wiem, że wielu rodziców ma niesamowite pomysły na takie jedzenie i przygotowują fantastyczne, kolorowe, pyszne i smaczne lunchboxy. I, że w grupie można sobie podpowiadać, dzielić się pomysłami, inspirować i wspierać.

Zapraszamy do grupy. Dołącz do nas już dziś i zaproś osoby, które taka tematyka interesuje.

Pozdrawiam,
Ola