Mój koszyk
0,00 zł

0produktow produkty 0 - 0,00 zł

ZESTAW / KOSZ PREZENTOWY


Zestawy prezentowe  Zestaw prezentowy


Jeśli chcesz obdarować kogoś wyjątkowym zestawem podarunkowym, polecamy stworzyć wyjątkowy kosz prezentowy pełen pysznych i oryginalnych produktów.

Oferujemy pięknie spakowane zestawy stworzone z oferowanych w naszym sklepie produktów. 

Można samemu wybrać produkty pod kątem upodobań osoby, którą chcemy obdarować lub określić kwotę za jaką my zaproponujemy zestaw. Na przykład:

* zestaw elegancki z belgijskimi czekoladkami, pyszną kawą i sufletem miodowym;
* zestaw mocno czekoladowy dla fana czekolady;
* zestaw kolorowych pyszności z dobrym składem dla dzieci;
* zestaw fit dla osoby aktywnej;
* zestaw dla całej rodziny

lub kosz wybrany pod kątem preferencji żywieniowych - bez cukru dla diabetyka; bez glutenu dla osoby z celiakią; bez laktozy dla osoby na diecie wegańskiej lub wegetariańskiej, itp. 

Zapraszamy do kontaktu w celu ustalenia szczegółów (czat na stronie, telefon 730-131-135 lub email: info@zdroweslodycze.pl).

CENA: 
Koszt samego kosza wykonanego z grubej estetycznej tektury + wypełnienie wełną drzewną + opakowanie kosza celofanem z ozdobną rafią to koszt 20 zł. Do tej kwoty należy doliczyć wartość produktów, które chcemy umieścić w koszu.

Kolory / wielkości:
Tak jak widać na zdjęciu, oferujemy kosze w trzech kolorach i dwóch rozmiarach.
Prosimy o kontakt w celu dobrania wielkości kosza do wybranych produktów.

WAŻNA INFORMACJA:
Z uwagi na możliwość przemieszczenia się produktów w koszu podczas transportu, w obecnej chwili zestawy prezentowe oferujemy tylko z odbiorem osobistym.             


zamknij Informujemy, iż nasz sklep internetowy wykorzystuje technologię plików cookies a jednocześnie nie zbiera w sposób automatyczny żadnych informacji, z wyjątkiem informacji zawartych w tych plikach (tzw. „ciasteczkach”).