0
  • Nowy
ŻEL DO MYCIA UBIKACJI, TOALET, WC NATURALNY EKOLOGICZNY 750 ML - ONLY ECO

ŻEL DO TOALET (MYCIA WC) NATURALNY 750 ML - ONLY ECO

9,99 zł
Brutto
ONLY ECO

Ekologiczny, naturalny żel do mycia toalet (ubikacji / WC). 

Ostatnie sztuki w magazynie

Pośpiesz się! Tylko 2 szt. w magazynie!

Składniki: mniej niż 5 % niejonowe środki powierzchniowo-czynne na bazie wielocukrów; naturalny olejek eteryczny ze skórki cytryny (zawiera: Limonene). Zawiera także: wodę zdemineralizowaną, kwas cytrynowy, kwas mlekowy, gumę ksantanową, cytrynian sodu, glicerynę, rozpuszczalnik.

Skuteczny, naturalny żel do czyszczenia toalet i pisuarów Only Eco. Żel efektywnie usuwa kamień i osady, działa antybakteryjnie, pozostawiając powierzchnie długotrwale czyste i świeże.
Żel zawdzięcza swoją skuteczność m.in. składnikom naturalnym:
- Olejek ze skórki cytryny skutecznie czyści kamień, rdzę i osady z wapnia; usuwa nieprzyjemne zapachy, nadając świeży, cytrusowy zapach.
- Gliceryna przywraca blask armaturze oraz zapobiega osadzaniu się brudu i kamienia i pielęgnuje ceramikę.

Żel do mycia ubikacji usuwa brud i nieprzyjemne zapachy oraz skuteczni czyści kamień i rdzę osadzające się w muszli. Dodatkowo żel działa antybakteryjnie.

UWAGA! Produkt działa drażniąco na oczy. W przypadku dostania się do oczu: Ostrożnie płukać wodą przez kilka minut. Wyjąć soczewki kontaktowe, jeżeli są i można je łatwo usunąć. Nadal płukać. W przypadku utrzymywania się działania drażniącego na oczy: Zasięgnąć porady/zgłosić się pod opiekę lekarza.

Sposób użycia: rozprowadzić żel pod kołnierzem lub na górnej części ścianki muszli. Pozostawić na 15 minut i wyczyścić szczotką.

2 Przedmioty

Opis

Kraj producenta
Polska
Cena za 1l
13.32

Specyficzne kody

Nowy
Komentarze (0)
Na razie nie dodano żadnej recenzji.

ŻEL DO TOALET (MYCIA WC)...

9,99 zł

Zobacz także