0
  • Nowy
Spray do mycia szyb i luster  naturalny 500 ml Bio Only Eco

SPRAY DO MYCIA SZYB I LUSTER NATURALNY 500 ML - ONLY ECO

11,99 zł
Brutto
ONLY ECO

Ekologiczny i naturalny spray do mycia powierzchni szklanych - szyb i luster.

Potrzebujesz więcej? Zapytaj o czas realizacji!

Pośpiesz się! Tylko 3 szt. w magazynie!

Składniki: mniej niż 5 % niejonowe środki powierzchniowo-czynne na bazie wielocukrów, mniej niż 5 % anionowe środki powierzchniowo-czynne na bazie oleju kokosowego i rzepaku; naturalny olejek eteryczny ze skórki cytryny. Zawiera także: wodę zdemineralizowaną, alkohol otrzymywany przez fermentację skrobi roślinnej, denaturant, glicerynę.

Skuteczny naturalny płyn do czyszczenia szyb, luster, szklanych płyt kuchennych i dekoracyjnych, płytek ceramicznych ONLY ECO.
Surfaktyna, która jest składnikiem płynu to przełomowy składnik czyszczący stworzony w laboratoriach OnlyEco, który powstaje dzięki technologii biorafinacji rzepaku przy użyciu specjalnych mikroorganizmów. Liczne badania laboratoryjne, które zostały przeprowadzone potwierdzają, że jest ona 100 x bardziej delikatna i 4 x silniejsza niż powszechnie stosowane surowce czyszczące.
Skutecznie usuwa wszelkie zanieczyszczenia organiczne i mineralne; wykazuje działanie antybakteryjne; jest łagodna dla czyszczonych powierzchni, pielęgnuje je i zabezpiecza.

Spray do mycia szyb i luster OnlyEco zawiera również inne skuteczne składniki naturalne:
- Olejek ze skórki cytryny, który skutecznie czyści wszelkie zabrudzenia, zacieki i osady z mydła i kamienia oraz pozostawia powierzchnię krystalicznie czystą i przejrzystą.
- Gliceryna, która nadaje niepowtarzalny blask powierzchni, zapobiega osadzaniu się brudu i kurzu oraz wyraźnie zmniejsza zaparowanie szyb i luster.

Sposób użycia preparatu: powierzchnię szklaną dokładnie spryskać i wytrzeć szmatką do sucha.

3 Przedmioty

Opis

Kraj producenta
Polska
Cena za 1l
23.98

Specyficzne kody

Nowy
Komentarze (0)
Na razie nie dodano żadnej recenzji.

SPRAY DO MYCIA SZYB I...

11,99 zł

Zobacz także