Mój koszyk
0,00 zł

0produktow produkty 0 - 0,00 zł

Witajcie,
Zapraszamy Was do wzięcia udziału w naszym konkursie.
Szukamy oryginalnych pomysłów i przepisów na desery bez cukru.
Wiemy, że macie mnóstwo dobrych pomysłów i wyczarowujecie w swoich kuchniach prawdziwe smakołyki. Jeśli oprócz tego, że wspaniale smakują, są również zdrowe (tzn. do ich zrobienia używacie wartościowych składników, a nie są "z torebki") to koniecznie się nimi z nami podzielcie.

Do wygrania 3 vouchery na zakupy w naszym sklepie (o wartości 50zł każdy plus darmowa przesyłka) oraz 2 książki 'Słodziutki. Biografia cukru" Dariusza Kortko i Judyty Watoły (bardzo ciekawa lektura - polecamy gorąco!).

Co trzeba zrobić? 
Nadesłać pomysł na zdrowy deser bez cukru na adres info@zdroweslodycze.pl lub umieścić go w komentarzu pod postem konkursowym na Fb https://www.facebook.com/zdroweslodyczepl/. Zachęcamy Was do udostępniania informacji o konkursie. Przepisy w formie wklejonego linku do przepisu na innym blogu nie będą brane pod uwagę. 

Biorąc udział w konkursie akceptujecie regulamin, który znajduje się poniżej, oraz wyrażacie zgodę na publikację zwycięskich przepisów na naszym blogu (www.zdroweslodycze.pl) oraz naszych profilach na Fb, Ig i G+ (zdroweslodycze.pl)
Przesyłajcie pomysły / zdjęcia / składniki. Jeśli Wasz deser wygra poprosimy Was o jego zdjęcie i pełen przepis aby go opublikować. 

Konkurs trwa od 18.06.2018 do 27.06.2018 godz. 24:00
Ogłoszenie wyników 29.06.2018
Rozsyłanie nagród - od 2.07.2018

Każda osoba, która nadeśle zgłoszenie otrzyma kod rabatowy na zakupy w naszym sklepie.

Zapraszamy i czekamy na Wasze zgłoszenia.


Regulamin konkursu
1. Organizatorem konkursu jest sklep internetowy ze zdrową żywnością zdroweslodycze.pl
Dane osobowe osób biorących udział w konkursie nie będą udostępniane podmiotom zewnętrznym oraz będą przetwarzane zgodnie z polityką prywatności sklepu znajdującą się tu https://www.zdroweslodycze.pl/polityka-prywatnosci tylko w celu ustalenia zwycięzców konkursu oraz wysyłki nagród.
Facebook.com nie ponosi żadnej odpowiedzialności za jakiekolwiek działania związane z organizacją konkursu na łamach serwisu
2. Konkurs rozpoczyna się w dniu 18.06.2018 i zakończy się w dniu 27.06.2018 o godzinie 24.00 i w tym czasie czekamy na Państwa zgłoszenia. Zgłoszenia, które napłyną po zakończeniu konkursu nie będą brane po uwagę.
3. W konkursie może uczestniczyć każda osoba, która ukończyła 18 lat.
Konkurs skierowany jest do osób, które polubiły nasz fanpage lub są odbiorcami naszego newslettera, dlatego warunkiem udziału w konkursie jest polubienie naszego fanpage`a lub rejestracja w naszym sklepie (wyrażenie zgody na otrzymywanie newslettera).
Osoby biorące udział w konkursie wyrażają jednocześnie zgodę na publikację nadesłanego zdjęcia / przepisu na stronie www.zdroweslodycze.pl oraz na profilach firmy na Facebooku, Instagramie oraz Google+ zdroweslodycze.pl
4. Aby wziąć udział w naszym konkursie, oprócz spełnienia warunków opisanych w pkt. 4, należy:
- wpisać w komentarzu pod postem konkursowym lub przesłać na adres info@zdroweslodycze.pl propozycje deseru bez cukru (dla dzieci lub dorosłych) oraz listy składników potrzebnych do jego zrobienia. Zachęcamy również do przesyłania zdjęć oraz przepisów na jego wykonanie. Warunkiem otrzymania nagrody będzie przesłanie zdjęcia i pełnego przepisu na zwycięski deser.
- brane pod uwagę będą tylko deseru bez cukru. Jedynymi dozwolonymi substancjami będą naturalne substancje słodzące.
- nadsyłając zgłoszenie na konkurs uczestnik potwierdza zapoznanie się z niniejszym regulaminem.
- niedozwolone jest wklejanie linków przekierowujących do innych blogów z przepisami – zgłaszający musi sam nadesłać swój przepis a nie link do niego na innym blogu.
- zachęcamy do udostępniania informacji o konkursie
5. Wybierzemy i nagrodzimy 5 najciekawszych i najbardziej oryginalnych propozycji deserów bez cukru.
Nagrodami w konkursie są:
a. trzy vouchery na zakupy w sklepie zdroweslodycze.pl o wartości 50zł każdy.
(Vouchery zostaną przesłane drogą mailową. Zapewnią zwycięzcy możliwość opłacenia zakupów w kwocie 50zł dokonanych na naszej stronie internetowej www.zdroweslodycze.pl oraz ich darmową wysyłkę)
b. dwie książki 'Słodziutki. Biografia cukru.' Dariusza Kortko i Judyty Watoły
(książki zostaną przesłane zwycięzcom kurierem)
Prosimy o wskazanie preferowanej nagrody podczas nadsyłania zgłoszeń do konkursu.
6. Ogłoszenie zwycięzców nastąpi na naszym fanpage`u zdroweslodycze.pl oraz na stronie www.zdroweslodycze.pl w dniu 29.06.2018.
Informujemy, że nazwiska zwycięzców nie zostaną ogłoszone publicznie, a jedynie opublikowane zostaną zwycięskie zdjęcia / przepisy wraz z imieniem osoby, która je nadesłała. Ze zwycięzcami skontaktujemy się indywidualnie.
O zwycięstwie zdecyduje pomysłowość, oryginalność, wartości odżywcze oraz walory estetyczne i smakowe zaproponowanego deseru. Jakość nadesłanego zdjęcia nie będzie kryterium decydującym.
Nagrody zostaną rozesłane do zwycięzców dnia 2.07.2018 pod warunkiem otrzymania do tego czasu zdjęcia oraz całego przepisu proponowanego deseru oraz danych adresowych umożliwiających dokonanie wysyłki nagrody (imię, nazwisko, adres, adres email, nr. telefonu). W razie nie otrzymania przez nas przepisów oraz danych adresowych / kontaktowych w ciągu 1 tygodnia od czasu ogłoszenia wyników (t.j. do 6.07.2018), wybrany zostanie inny zwycięzca.
5. Wszelkie pytania, uwagi oraz reklamacje dotyczące konkursu prosimy zgłaszać na adres info@zdroweslodycze.pl

Powodzenia :)

Zostaw wiadomość

Twój adres e-mail nie będzie publikowany.


zamknij Informujemy, iż nasz sklep internetowy wykorzystuje technologię plików cookies a jednocześnie nie zbiera w sposób automatyczny żadnych informacji, z wyjątkiem informacji zawartych w tych plikach (tzw. „ciasteczkach”).