ZDROWE PRZEKĄSKI I SŁODYCZE NA PRZYJĘCIE URODZINOWE

Organizacja przyjęcia urodzinowego dla dzieci to nie lada wyzwanie. Zaproszenie gości, zaplanowanie atrakcji to jedno, ale warto jeszcze pomyśleć o poczęstunku.
Przekąski i słodkości na urodzinowe przyjęcie to ważny aspekt i warto zadbać aby były nie tylko smaczne, ale również poręczne i wygodne do zjedzenia między zabawą. Warto też zadbać aby miały dobry skład i nie zawierały tony cukru, kontrowersyjnych składników, które nie są korzystne dla zdrowia.

Czy jest możliwe aby przekąski dla dzieci były zdrowe ale i smaczne? Oczywiście! Staramy się to udowadniać każdego dnia i nieustannie wyszukujemy nowości, które nie tylko mają wartościowy i czysty skład, ale również są atrakcyjne zarówno dla najmłodszych. Jakich składników w przekąskach i słodyczach dla dzieci unikać?

Przekąski i słodycze dla dzieci bez cukru, ale bez sztucznych słodzików typu aspartam czy Acesulfam K. Polecamy produkty bez utwardzonych tłuszczów / olejów; bez syropu glukozowo - fruktozowego. Wybierajmy również takie słodkości, które są bez sztucznych barwników, bez szkodliwych E i bez sztucznych dodatków.

Co sprawdzi się na urodzinowym stole?

Polecamy oczywiście przekąski i słodkości z dobrym składem - u nas w sklepie znajdziecie naprawdę dużo smakowitych propozycji -> PRZEKĄSKI I SŁODYCZE DLA DZIECI I NIEMOWLĄT

Paluszki i ciasteczka bez cukru i spulchniaczy, kolorowe żelki owocowe bez żelatyny, bez dodanych cukrów, owocowe chrupki lub batoniki - również "zdrowsze alternatywy", gofry, mini muffinki lub niesiarkowane bakalie.
Również tzw. kolorowe słodycze u nas nie zawierają sztucznych barwników - lizaki, cukierki naturalnie barwione są po prostu zdrowsze. Sztuczne barwniki mają niekorzystny wpływ na zachowanie i zdrowie dzieci, więc warto wybierać zdrowszą alternatywę.
Znajdziecie u nas również duży wybór kolorowych soczków bez syropu glukozowo - fruktozowego i sztucznych barwników. 
Warto już wśród najmłodszych zaszczepiać dobre nawyki żywieniowe. 

Oczywiście w naszym sklepie znajdziecie również produkty, którymi można poczęstować dorosłych gości i pokazać, że dbacie o zdrowe odżywianie i poczęstujcie ich zdrowymi smakołykami.

Dodatkowo, kupicie u nas również świeczki urodzinowe, balony, akcesoria do przekąsek - AKCESORIA NA PRZYJĘCIE

PRZEKĄSKI I SŁODYCZE DO POCZĘSTOWANIA KOLEGÓW / KOLEŻANEK W SZKOLE / PRZEDSZKOLU

Zwyczajowo, dzieci, które mają urodziny lub imieniny przynoszą do szkoły lub przedszkola czy żłobka poczęstunek. W ten sposób również można symbolicznie świętować ten ważny dzień.

Przekąski i słodkości, które nasze dzieci zabierają dla kolegów i koleżanek również mogą być zdrowsze. Na co zwrócić uwagę wybierając taki poczęstunek?

* Skład produktów - czysta etykieta i jednocześnie atrakcyjny smak / wygląd są możliwe - zachęcamy do zapoznania się z naszą ofertą.

* Poręczny rozmiar / opakowanie - warto aby przekąski miały niewielki kształt i mogły być dostosowane do małych rączek i gotowe do zjedzenia na raz. Chrupiące jabłuszka, niewielkie batoniki, lizaki bez cukru, pojedynczo pakowane ciasteczka, przekąski owocowe w niewielkich rozmiarach, indywidualnie pakowane cukiereczki..

* Indywidualne opakowanie porcji - nie tylko z powodu sytuacji epidemiologicznej - warto aby smakołyki były bezpieczne i można je było rozdać zachowując zasady higieny. Indywidualnie pakowane przekąski będą do tego idealne, ponieważ każde dziecko dostanie "swoją" przekąskę. 

* Bezpieczeństwo nawet gdy temperatury są wysokie - zadbajmy o to, aby poczęstunek nie stanowił zagrożenia nawet gdy temperatury są wysokie i nie ma możliwości zapewnienia odpowiednich warunków (lodówka).


Jeśli potrzebna będzie pomoc w wyborze przekąsek, zapytajcie nas o propozycje - jesteśmy dla Was na czacie na stronie, na Fb - zdroweslodycze.pl, pod numerem telefonu: 730-131-135 a także chętnie odpowiemy na email: info@zdroweslodycze.pl

WSPÓŁPRACA Z SALAMI ZABAW I ORGANIZATORAMI URODZIN

Zakupy może u nas zrobić każdy indywidualnie, ale współpracujemy również z salami zabaw, parkami rozrywki, firmami eventowymi lub kawiarniami, w których organizujecie przyjęcia urodzinowe dla dzieci.

Coraz więcej osób zwraca uwagę na to, co jedzą ich dzieci i chce zadbać o zdrowe przekąski i słodycze również podczas organizacji przyjęcia urodzinowego. Warto zadbać o to aby Państwa oferta zawierała również możliwość zapewnienia zdrowego poczęstunku dla klientów i ich gości.

Jeśli chcą Państwo rozszerzyć ofertę o zdrowe przekąski i słodkości, zapraszamy do kontaktu.
Nie ma żadnych umów ani zobowiązań - przy zakupach hurtowych możemy zaoferować atrakcyjne warunki współpracy.  Wystawiamy faktury Vat, możemy zapewnić większe ilości danej przekąski.

Wprowadzenie do oferty przekąsek z dobrym składem na pewno pozytywnie wpłynie na Wasz wizerunek, ponieważ coraz więcej rodziców szuka zdrowszych alternatyw jeśli chodzi o niezdrowe jedzenie. 

Zapraszamy do kontaktu i współpracy - tel. 730-131-135; email: info@zdroweslodycze.pl.


A jeśli szukacie przepisów na smaczne przekąski i słodkości własnoręcznie zrobione, zajrzyjcie na nasz blog: https://www.zdroweslodycze.pl/przepisy