Szukaj na blogu

Prezent na zakończenie roku szkolnego dla uczniów

Prezent na zakończenie roku szkolnego dla uczniów

- Kategorie Artykuły

Zakończenie roku to jedno z wydarzeń, które wiąże się nie tylko z emocjami, ale też wielką radością, zakończeniem wielomiesięcznej nauki i jednocześnie rozpoczęciem wakacji pełnych przygód. Jest to również czas, w którym warto nagrodzić dzieci z okazji otrzymania świadectw. Jaki prezent na zakończenie roku szkolnego dla uczniów wybrać i jakie upominki może podarować dzieciom placówka?

Zakończenie roku – jaki prezent dla dzieci wybrać?

Koniec roku szkolnego to czas, w którym zarówno rodzice doceniają swoje pociechy, jak i często na taki gest decydują się placówki szkolne czy przedszkolne. Chociaż do wyboru jest mnóstwo zabawek, przedmiotów edukacyjnych i innych produktów będących spełnieniem marzeń dzieci (o nich piszemy w ostatnim akapicie), bardzo popularną propozycją sprawdzającą się zawsze (choćby jako dodatek) są słodycze. 

Wszyscy wiemy, że obecność nadmiaru cukru w diecie szkodzi a przekąski z laktozą czy glutenem, które często występują w składzie przekąsek i słodkości, nie służą wszystkim dzieciom. Dlatego, aby zadbać o nie w najlepszy możliwy sposób, warto wybierać artykuły z dobrym składem, pozbawione dodanego cukru, sztucznych dodatków, chemicznych barwników czy konserwantów. Takie produkty dostępne są w ofercie sklepu internetowego Zdroweslodycze.pl. Można tu znaleźć zarówno słodkie produkty zawierające ksylitol, stewię i inne naturalne zamienniki cukru, jak i przekąski uwielbiane przez dzieci w wersji bez glutenu czy laktozy oznaczone symbolem BIO. Wszystkie artykuły pochodzą od uznanych i renomowanych producentów żywności.

Upominek na zakończenie roku – gotowe zestawy

Jeśli szukacie pomysłu na upominek dla swoich podopiecznych doskonałym wyborem będą rogi obfitości i tyty wypełnione różnego rodzaju słodyczami, także na bazie soków z owoców. To m.in. lizaki, żelki, owocowo-warzywne saszetki, herbatniki, kulki mocy i takie gadżety jak naklejki czy tatuaże. Takie kompozycje to zawsze ogromna radość dla dzieci, a dodatkowo naprawdę fajnie wyglądają i są ciekawą formą upominku. 

Podczas wyboru gotowych zestawów dziecięcych warto wybrać propozycje zawierające produkty o zdrowym składzie, bez dodatku cukru czy sztucznych barwników. Takie artykuły można z czystym sumieniem podarować dzieciom. Różnej wielkości zestawy słodyczy dla dzieci w gotowych opakowaniach można znaleźć w sklepie internetowym Zdroweslodycze.pl. To także opcja dopasowania zawartości i opakowań upominków na zakończenie roku zgodnie z potrzebą czy dostępnym budżetem.

Słodycze i nie tylko!

Jako prezent na zakończenie roku można podarować dziecku nie tylko zestaw jego ulubionych słodyczy lub przekąsek w różnych wariantach smakowych. Słodycze i przekąski mogą być też miłym dodatkiem do większego upominku dla grupy dzieci. W niektórych regionach Polski Tyty / Rogi Obfitości są także wręczane dzieciom z okazji pasowania na przedszkolaka czy ucznia.

Staramy się, aby w naszych zestawach dla dzieci (szczególnie tych większych) znajdowały się nie tylko słodycze. Jakie są inne pomysły na ciekawy upominek z okazji zakończenia szkoły?

Na zakończenie roku warto sprezentować też dziecku np. zestaw zabawek wakacyjnych do zabawy na świeżym powietrzu lub gadżety przydatne podczas pobytu na rodzinnym, planowanym wyjeździe. Zawsze trafionym pomysłem są różnego rodzaju gry - planszowe lub ruchowe, które zachęcą dzieci do ciekawie spędzonego czasu. Wartościowym prezentem może też być sam wyjazd lub bilet do kina, na przedstawienie czy na basen do wykorzystania już w czasie wolnym.

Wiele dzieci ucieszy się również z książki (w wakacje jest więcej czasu na czytanie) lub zestaw łamigłówek, które będą fajnym wypełnieniem czasu wolnego. Nasze dzieci chętnie korzystają też z różnych artykułów kreatywnych - wyklejanki, wycinanki, masy plastyczne itp. Taki dodatkowy upominek lub symboliczny bilet wakacyjny można dodać np. do rogu obfitości, lub ozdobnego pudełka zawierającego ulubione przekąski.

Mamy nadzieję, że cokolwiek zdecydujecie - upominki sprawią dzieciom radość i przydadzą się podczas wakacyjnego odpoczynku. Życzymy wszystkim udanych wakacji :)


Obraz autorstwa freepik

Powiązane posty

Udostępnij

Dodaj komentarz