Szukaj na blogu

Pomysł na prezent na Dzień Dziecka

Pomysł na prezent na Dzień Dziecka

- Kategorie Artykuły

Chociaż najczęściej są to zabawki, maluchy cieszą się również z różnego rodzaju słodyczy i przekąsek. Można jednak zadbać o to, aby słodki prezent na Dzień Dziecka był zarówno oryginalny, pożywny, jak i bez cukru, konserwantów czy chemicznych dodatków. Postaw na sprawdzony pomysł na prezent na Dzień Dziecka i spraw podopiecznym prawdziwą frajdę.

Rogi obfitości na Dzień Dziecka – słodkie upominki dla najmłodszych

Zestaw słodkości to zawsze sprawdzony upominek dla najmłodszych. Jednak zamiast wybierać słodycze w typowych torebkach prezentowych, warto z okazji Dnia Dziecka wybrać gotowe zestawy spakowane w pudełko, kuferek lub w rogi obfitości i tyty. Dobrym wyborem będzie tu skompletowanie zestawu złożonego z przekąsek i słodyczy bez dodatku cukru czy glutenu, z dobrym składem. Takie rogi obfitości w różnych wariantach dostępne są w ofercie sklepu internetowego Zdroweslodycze.pl.

Jako prezent na Dzień Dziecka można podarować np. róg obfitości jako dodatek do takiego upominku jak gra czy maskotka, lub też skompletować duży zestaw zawierający dodatkowo naklejki, stempelki, tatuaże, kolorowanki, przybory do rysowania i inne gadżety. Poza lizakami, żelkami czy pudrowymi drażetkami bez cukru, warto też dołączyć do zestawu przekąski z owocami liofilizowanymi w postaci batoników czy chipsów.

Niedrogie i oryginalne – prezent na Dzień Dziecka

Chociaż słodycze to nieodłączny element Dnia Dziecka, warto podarować też coś, co pozostanie na dłużej. My zawsze stawiamy na książkę jako dodatek do prezentu, chociaż wiemy, że nie każde dziecko ucieszy się z takiego upominku. Na pewno najważniejsze jest, aby prezent sprawił radość - świetnie jeśli wcześniej zaplanujemy zakup i będzie to dokładnie coś, o czym dziecko marzy.

Bardzo fajnym prezentem są też według nas różne kreatywne zabawki lub gra planszowa  - dopasowane do wieku dają szansę na ciekawie spędzony czas lub nauczenie się czegoś nowego.

U nas od lat świetnie sprawdza się również u nas bilet / voucher na jakieś wydarzenie / ciekawy wyjazd, choćby na fajny basen czy ciekawy film. Wspólnie spędzony czas to też coś bardzo cennego. Do tego czasem zdrowsza słodkość, paczka ulubionych orzechów albo suszonych owoców. Takie zdrowsze smakołyki znajdziecie oczywiście m.in. w naszej ofercie.

Prezent na Dzień Dziecka na odległość – co zrobić, gdy maluch mieszka daleko?

Problem zamieszkania dziecka w innym mieście to częsta bolączka chrzestnych, ale też babć czy dziadków. W takich sytuacjach doskonale sprawdzą się gotowe zestawy prezentowe z upominkami i zdrowymi słodyczami, dostępne w różnych wariantach i wielkościach na stronie internetowej Zdroweslodycze.pl.

Istnieje możliwość dowolnego skompletowania takiego upominku i wysłania go za naszym pośrednictwem w gotowej, spakowanej ozdobnie przesyłce pod wskazany adres. Dzięki temu upominek dotrze szybko i w wygodny sposób a przesyłka sprawi obdarowanej osobie dużo radości i będzie miłym zaskoczeniem. Do paczki możemy również dołączyć życzenia tak aby prezent był taki jaki sobie wymarzycie.

Powiązane posty

Udostępnij

Dodaj komentarz